Dün saat on dört sıralarında Edremit yolunda geçirdiğim kazada bana en büyük desteği veren, kaza yerinde tüm vücudumu muayene ederek bana korkulacak bir durumum olmadığını söyleyerek bana moral veren kendi telefonuyla 112’yi ve jandarmayı arayan, oğluma kaza ile ilgili tüm bilgileri veren doktor İlhan Balk beye ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisine minnettarım.

Ayrıca kaza yerine çok kısa zamanda gelen ve güvenliğim için gereken her önlemi alan Astsubay Üst Çavuş Mustafa Tercan Öksüz beye de teşekkür ederim. Bu arada sıkıştığım pozisyonda emniyet kemerini açan, ayaklarımdan çok dikkatle çekerek arabadan çıkmamı sağlayan ambulansa bindirildiğim ana kadar her türlü desteği veren, büyük bir insanlık örneği sergileyen tüm kurtarıcılarıma da şükranlarımı sunarım. İyi ki varsınız. İyi ki insanlık ölmemiş.

Özcan Nevres
Latest posts by Özcan Nevres (see all)
(Bugün 1, toplamda 124 kez ziyaret edildi.)

Özcan Nevres tarafından yayınlandı

15 Ağustos 1935 de Menemen’de doğdum. Esas mesleğim elektrik ve elektronik teknisyenliğidir. Gazeteciliğe 1958 yılında Ege’de yayınlanan Sabah Postası gazetesinde başladım. Hobilerim yazmak, okumak, tarihi eserler ve harabelerle ilgilenmektir.